Operáček - Financování hrou

Puzzle je hravé financování, díky kterému si složíte splátky podle svých představ.

Ptáte se, zda je tento produkt pro Vás vhodný? Máte obavy, zda na to prostě „máte“?

Nebojte se. Splácení s Puzzle hravě zvládne každý.

 Nebojte se akontace. Puzzle je nastaveno dle hesla "Mám na to". Vyberte si akontaci v rozmezí 10–40 % z pořizovací ceny tak, aby nejlépe odpovídala Vašim finančním představám.

 Nebojte se splácení. Puzzle Vám nabízí nízkou měsíční splátku tak, aby nezatížila Váš finanční rozpočet. Zvolte si délku financování na 12, 24, 36, 48 nebo 60 měsíců a nastavte si výši měsíční splátky podle svých možností.

 Nebojte se zůstatkové hodnoty. Výši zůstatkové hodnoty si volíte Vy. My pouze stanovujeme její rozmezí podle značky vozu a délky financování. Zůstatkovou hodnotu si můžete zvolit v rozmezí od 10 % do 73 % z pořizovací ceny vozu.

 Nebojte se konce smlouvy. Nabízíme několik možností, jak ukončit smlouvu, a Vy si pouze vyberte tu, která Vám nejvíce vyhovuje. Nemusíte se rozhodovat hned na začátku smlouvy. Rozhodnutí učiníte až podle Vaší aktuální situace na konci splácení. Ideálním časem, kdy učinit rozhodnutí, jsou 3 měsíce před koncem smlouvy.

 

Kdo s Puzzle splácí, má na tři.

Pokud přemýšlíte, jakým způsobem častěji obměnit svůj vůz, je Puzzle tou pravou cestou. Stačí jen využít výhod, které Vám nabízíme, a jezdit stále v novém.

Již si nemusíte kupovat 1 vůz na 9 let.

Stačí jen využít financování s nízkou splátkou na 3 roky a vždy vůz po 3 letech prodat za tržní cenu. Rozdíl mezi tržní cenou vozu a zůstatkovou hodnotou úvěru, kterou musíte doplatit, využijte na novou akontaci a pořiďte si opět nový vůz. Nízká měsíční splátka Vám nezatíží rozpočet a můžete si dávat i peníze stranou. Třeba jako to dělaly naše babičky dříve, tzv. „pod polštář“.

Zůstatkovou hodnotu vozu jsme určili podle vývoje cen vybraných značek a modelů na trhu a na základě předpokladu, kolik náš běžný zákazník ročně ujede kilometrů. Níže si přečtěte několik tipů, jak se starat o Vaše vozidlo tak, aby mělo na konci financování minimálně hodnotu zůstatkové ceny. Věříme, že Váš vůz bude u Vás jako „v peřince“, a proto bude mít na konci smlouvy hodnotu ještě vyšší.

S Puzzle máte na 3 nové vozy během 9 let.

 Zůstatková cena je stanovena na předpokladu ročního nájezdu kilometrů 20 000 km u benzínových motorů a 30 000 km u dieselových motorů.

 Dodržujte pravidelné servisní prohlídky vozu.

 Navštěvujte pouze kvalitní servisy. Nemusí to být nutně pouze ty autorizované, nicméně je dobré si ověřit reference od ostatních klientů na vybraný servis.

 Používejte vůz k účelu, ke kterému je určeno, a to obvyklým způsobem a za běžných provozních podmínek.

 Řiďte se doporučeními, která obsahuje Manuál k definici běžného opotřebení vozidla od společnosti IBS Expert.

 Nezapomeňte, že Váš vůz je kvalitně pojištěn. Součástí úvěru je i havarijní pojištění od renomovaných společností Kooperativa a Allianz. Nemusíte se tak bát velkých výdajů za případné opravy Vašeho vozu.

 Doporučujeme připojištění GAP, které kryje rozdíl mezi obvyklou cenou a pořizovací cenou vozu. Pojištěním GAP se kryjete proti ztrátě hodnoty vozu, která klesá s každým najetým kilometrem.

 

Konec smlouvy, to je hračka.

Jednou z novinek u produktu Puzzle je jeho variabilní zakončení. Máte několik možností, jak Puzzle ukončit a dohrát nebo jak pokračovat ve skládání Puzzle dále. V každém případě, ať zvolíte, co zvolíte, bude to pro Vás HRAČKA.

Ohledně preferované varianty byste se měli začít rozhodovat 3 měsíce před koncem smlouvy. My Vás na to samozřejmě upozorníme. Zašleme Vám dopis, kde naleznete veškeré informace ohledně jednotlivých možností, včetně formuláře k vyplnění. Jediné, co musíte udělat, je:

  • rozhodnout se, kterou variantou půjdete dále,
  • zaslat nám své rozhodnutí do 1 měsíce pomocí obdrženého formuláře. Podepsaný a vyplněný formulář nám můžete zaslat doporučeně poštou nebo naskenovaný elektronicky na adresu puzzle@sautoleasing.cz.
 

Vše ostatní pak zařídíme my.

Pokud budete pro svoje rozhodování požadovat od nás odhad aktuální tržní ceny vozu, zašlete nám prosím na adresu trznicena@sautoleasing.cz tyto podklady:

  • číslo Vaší úvěrové smlouvy,
  • fotografie exteriéru a interiéru (více informací naleznete v sekci Ke stažení),
  • informace ohledně počtu najetých km.
 

A jak konkrétně bude vypadat konec smlouvy u jednotlivých variant?

 Rozhodnete se, že chcete Puzzle doplatit a ukončit.
U této varianty jednoduše doplatíte poslední navýšenou splátku úvěru a poslední splátku pojistného v termínu dle splátkového kalendáře. Poštou Vám následně zašleme originál technického průkazu a informace o ukončení smlouvy.

 Rozhodnete se, že chcete v Puzzle pokračovat a splatit zůstatkovou cenu ve standardních měsíčních splátkách.
Připravíme Vám návrh nového splácení. Podepíšete s námi dodatek ke smluvní dokumentaci a obdržíte nový splátkový kalendář. Ke dni uvedeném v novém splátkovém kalendáři uhradíte první splátku a pokračujete v měsíčním splácení tak, jak jste byli zvyklí.

 Rozhodnete se, že chcete vůz prodat a uhradit zůstatkovou cenu úvěru. Prodej vozu můžete učinit několika způsoby:

  • Prodej vozu si zařídíte sami. Jednoduše využijete služeb autobazarů, internetu nebo svých známých a vůz prodáte. Obdrženou hodnotu využijete na doplacení zůstatkové ceny úvěru. Pokud vůz prodáte za vyšší cenu, můžete rozdíl využít na další akontaci a získat tak opět nový vůz.
  • Využijete nabídky internetové aukce od s Autoleasing. Pokud si zvolíte tuto variantu, podepíšete s námi Zprostředkovatelskou smlouvu, abychom mohli zajistit celý proces. Vzor Zprostředkovatelské smlouvy naleznete v sekci Ke stažení. Vozidlo přivezete v předem domluvený den a čas k smluvnímu partnerovi. Výběr partnera je na Vás. Seznam smluvních partnerů je k dispozici v sekci Ke stažení. Smluvní partner následně vozidlo vyčistí, nafotí a připraví technický popis vozidla. Vy se nemusíte o nic starat a zároveň Vám vůz zůstává k dispozici do té doby, než dojde k jeho prodeji. Po obdržení informací od partnera zadáme popis i fotografie vozidla na naše webové stránky www.sautoleasing.cz/aukce. Internetová aukce poběží 7 dní. Výsledek aukce Vám zašleme emailem a budete mít 14 dní na rozhodnutí, zda výsledek přijímáte nebo ne. Zájemce je vázán k odkupu také ve lhůtě 14 dní od skončení aukce. Kupní cenu od vydražitele inkasujeme my a započítáme její hodnotu se zůstatkovou cenou úvěru. Pokud je vydražená cena vyšší, zasíláme Vám na účet daný rozdíl. A ten můžete opět použít jako akontaci na nový vůz.

  • Internetová aukce vyžaduje dodatečné náklady z naší strany, a proto je zpoplatněna částkou 2 000 Kč s DPH.

Poohlížíte se po pěkném novém voze?

 

1 Km
2018
0 kW
CZ /
1.majitel
84 000 Kč

 

 

Chcete se nás na něco zeptat?

Pole označená * jsou povinná.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracování osobních údajů. Vyplněné osobní údaje budeme zpracovávat za účelem zpracování vaší poptávky nebo dotazu. Díky tomu vám budeme moci co nejdříve odpovědět a vyřešit váš požadavek. Pro více informací klikněte zde.